InstaForex InstaForex

Kalendar percutian MT5

Kalendar percutian

Bahagian cuti Seluruh Dunia adalah kalendar yang menyediakan tarikh cuti umum, perayaan, dan hari cuti di Eropah, Asia, CIS, AS, dan Rusia. Memiliki kalendar percutian kami, anda akan mengetahui sepenuhnya hari di pasaran kewangan global. Dengan maklumat ini, anda boleh memperhalusi strategi perdagangan anda, dengan mengambil kira kecairan yang lebih rendah pada hari cuti dan aktiviti dagangan yang lebih tinggi pada hari selepas hari cuti. Pilih mana-mana negara dari senarai untuk mengetahui hari cuti yang paling hampir.

Kalendar
May
21
Tahun: Negara:
Papar kalendar
Semua Cuti
  • Cuti akan datang
Chile
21.05.2019, Tuesday
Navy Day
Bulgaria
24.05.2019, Friday
Culture and Literacy Day
Jordan
25.05.2019, Saturday
Independence Day
Iran
26.05.2019, Sunday
Martyrdom of Imam Ali
Bolivia
27.05.2019, Monday
Mother Day
Mother’s Day celebrates the achievements and efforts of mothers and mother figures.
Germany
30.05.2019, Thursday
Ascension Day
Ascension Day in Germany is on a Thursday 39 days after Easter Sunday.
Malaysia
31.05.2019, Friday
Harvest Festival Day 2
Italy
02.06.2019, Sunday
Founding of the Republic
Ireland
03.06.2019, Monday
June Bank Holiday
The June Holiday is a public holiday in the Republic of Ireland on the first Monday of June.
Hong Kong Special Administrative Region
07.06.2019, Friday
Dragon Boat Festival
Saudi Arabia
08.06.2019, Saturday
Eid-al-Fitr Holiday
Eid-al-Fitr is a holiday to mark the end of the Islamic month of Ramadan, during which Muslims fast during the hours of daylight.
Russia
12.06.2019, Wednesday
Russia Day
Russia Day, annually celebrated on June 12, marks the beginning of democratic reforms in Russia and is one of the newest holidays in the Russian Federation.
Costa Rica
16.06.2019, Sunday
Father's Day
Romania
17.06.2019, Monday
Orthodox Pentecost Monday
Uruguay
19.06.2019, Wednesday
Jose Artigas Birthday Memorial
Memulakan perdagangan
tanpa risiko dan pelaburan
Dengan Bonus Permulaan baru $1000
Dapatkan bonus
55%
dari InstaForex
bagi setiap pendepositan
Dapatkan sehingga
$50000
untuk merujuk rakan untuk mendapatkan Bonus Permulaan dari InstaForex
Tiada pelaburan diperlukan!