Празничен календар MT5

Празничен календар

Разделът с календара на световните празници, в който се посочват датите на официални празници, празници и почивни дни в Европа, Азия, ОНД, САЩ и Русия. Разполагайки с нашия празничен календар, вие сте напълно наясно с почивните дни на световните финансови пазари. С тази информация можете да настроите своята търговска стратегия, като имате предвид по-ниска ликвидност за празниците и по-високата търговска активност в дните след празника. Изберете която и да е страна от списъка, за да разберете какъв празник наближава.

Календат
October
21
Година: Страна:
Покажи календар
Всички празници
  • Идващи празници
Honduras
21.10.2019, Monday
Army Day
Hungary
23.10.2019, Wednesday
1956 Revolution Memorial Day
Taiwan
25.10.2019, Friday
Taiwan's Retrocession Day
Austria
26.10.2019, Saturday
National day
Malaysia
27.10.2019, Sunday
Deepavali
Greece
28.10.2019, Monday
The Ochi day
Iran
29.10.2019, Tuesday
Martyrdom of Imam Reza
Germany
31.10.2019, Thursday
Halloween
Halloween is a festive occasion that is celebrated in many countries on October 31 each year.
Costa Rica
02.11.2019, Saturday
All Souls' Day
Japan
03.11.2019, Sunday
Culture Day
Dominican Republic
04.11.2019, Monday
Constitution Day
United Kingdom
05.11.2019, Tuesday
Guy Fawkes Day
Guy Fawkes' Night, or Bonfire Night, commemorates the prevention of a plot to blow up the Houses of Parliament in London in 1605.
China
08.11.2019, Friday
Journalists' Day
Colombia
14.11.2019, Thursday
Colombian Woman Day
Brazil
15.11.2019, Friday
Republic Proclamation Day
Mexico
18.11.2019, Monday
Revolution Day Memorial
Започнете да търгувате
без никакви рискове и инвестиции
С нов стартиращ бонус от $1000
Получете бонус
55%
от ИнстаФорекс
от всеки депозит
Спечелете до
$50000
за покана на приятели, които да получат стартиращ бонус от ИнстаФорекс
Не се изискват никакви инвестиции!